oak&berry logo, biuro księgowe w Wielkiej Brytanii
Nasze kadry tworzą certyfikowani, doświadczeni specjaliści, przedsiębiorcy z wieloletnim stażem na rynku brytyjskim i polskim.

Księgowi Oak & Berry Accounting posiadają certyfikat MAAT, najwyższy certyfikat wydawany przez AAT, londyńską instytucję kształcącą księgowych. Stanowi on potwierdzenie wieloletniego doświadczenia i rozwoju kompetencji w zakresie obsługi księgowej na rynku międzynarodowym.

aat-approved-oak-and-berry-150x150

Biuro księgowe Oak & Berry Accounting zostało założone w 2015 roku przez Wojciecha Dąbka i Jacka Łagódkę. Swoją nazwę biuro zawdzięcza ich nazwiskom i inspiracji przekładem na język angielski.

Nasz zespół

Jesteś w dobrych rękach.

55d93955 7653 47a0 ab7a ba6e5c5c2b67 Oak & Berry

Wojciech Dąbek

CEO | DORADCA KLIENTA BIZNESOWEGO

Spółki LTD 100%
Obsługa Klienta 96%
Jacek w New York 1024x683 1 Oak & Berry

Jacek Łagódka

CFO | DORADCA KLIENTA BIZNESOWEGO

Księgowość 100%
Formalności 97%

Jasne zasady

Zobowiązaniem biura księgowego Oak & Berry Accounting jest rzetelność oraz prosta i przyjazna komunikacja na każdym etapie współpracy. Świadczymy usług w oparciu o jasne zasady. 

raven icon1 Oak & Berry

Bezpieczeństwo

  • Nasze kadry stanowią europejskiej klasy specjaliści. Za najwyższą jakość pracy działu księgowego odpowiada ekspert specjalizujący się w zakresie prawa i podatków w Unii Europejskiej.
  • Prowadzimy księgowość przedsiębiorstw zatrudniających powyżej 100 osób, o obrotach powyżej 5 mln funtów.
raven icon3 Oak & Berry

Skrupulatność

  • Każdy nasz Klient otrzymuje własnego Doradcę.
  • Doradca koordynuje kontakt z księgową oraz urzędami w taki sposób, aby zaoszczędzić Twój czas.
  • Doradca jest do Twojej pełnej dyspozycji. Przypomina i informuje o istotnych terminach i zmianach dotyczących Twojej działalności, weryfikuje kwestie formalne, pilnuje poprawności przyjmowanej dokumentacji.
raven icon2 Oak & Berry

Łatwa komunikacja

  • Od początku do końca współpracy kontaktujesz się z jedną osobą.
  • Zależy nam na sprawnej komunikacji, dlatego kontakt z nami jest możliwy przez telefon, e-mail, messenger, whatsapp. Udzielamy odpowiedzi i doradzamy za pośrednictwem każdego z tych narzędzi.

Nasi klienci i partnerzy cenią nas za:

raven icon1 Oak & Berry

RZETELNE DORADZTWO

Dzwoniąc do nas, korzystasz z naszego wieloletniego doświadczenia w obsłudze firm w UK oraz obsłudze księgowej firm międzynarodowych.

raven icon3 Oak & Berry

PEWNE ROZWIĄZANIA

Współpracujemy z kancelariami prawnymi w Polsce i w Londynie, aby zapewnić najwyższej jakości usługi, uwzględniające wszelkie aspekty Twojej działalności. Dzięki temu tworzymy rozwiązania i strategie w 100 procentach dopasowane do Twojego biznesu.

raven icon2 Oak & Berry

DOBRY KONTAKT

Jedną z podstawowych wartości Oak & Berry Accounting jest stały, dobry kontakt z klientem. Wierzymy, że w biznesie dobre relacje to obustronne korzyści i gwarancja trwałej współpracy.

Oak & Berry