Kontakt

Warto rozmawiać

Wypełnij Formularz

Zależy nam na tym, abyś uzyskał odpowiedzi na wszystkie pytania. Również na te, których jeszcze nie zdążyłeś zadać – dlatego serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. Wypełnij poniższy formularz, oddzwonimy do Ciebie – porozmawiamy. Rozwiejemy wszelkie wątpliwości na temat Twojej firmy w Anglii, doradzimy. Jeśli będziesz chciał umówimy się na spotkanie.

  Imię

   

  Adres email

   

  Telefon

   
  Oświadczam, że zapoznałam/em się z informacją o przetwarzaniu moich danych osobowych, zawartą w Polityce Prywatności
   
  Zapisując się wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Oak&Berry Ltd, kontakt@oakandberry.com (Administrator danych). Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych.
   
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera i informacji handlowych od: Oak&Berry Ltd, kontakt@oakandberry.com Zgoda jest dobrowolna. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Administratorem jest: Oak&Berry Ltd, kontakt@oakandberry.com Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności.
   
  Możesz nam zaufać. Podane informacje wykorzystamy wyłącznie w celu kontaktu z Tobą.

  Oak&Berry Ltd

  Company number 09814779
  VAT Registration No.: 370 9656 67
  International House
  142 Cromwell Road,
  London SW7 4EF,
  Wielka Brytania

  Wojciech Dąbek
  CEO

  …dobry kontakt w relacjach biznesowych jest podstawą każdego przedsiębiorstwa, które odnosi sukcesy. Od pierwszej rozmowy jestem po to by pomagać.

  Poznaj Oak&Berry

  Jeżeli jeszcze nie zdążyłeś poznać nas oraz wartości, którymi kieruje się marka Oak&Berry, tędy dotrzesz do informacji. Kliknij w poniższe linki, otworzą się w nowej karcie Twojej przeglądarki:

  Wybierz ulubioną formę kontaktu

  Zadzwoń do nas na jeden z numerów:
  PL: +48 (12) 200 25 63 | UK: +44 20 3488 3255

  Zadzwoń do nas przez WhatsApp:
  +48 730 608 351

  Zadzwoń do nas przez Skype: mr.0ak

  Napisz do nas na adres e-mail:
  kontakt@oakandberry.com

  Skontaktuj się z nami na
  Facebook.com/OakandBerry