oak&berry logo, biuro księgowe w Wielkiej Brytanii

Spółki Ltd z VAT

Oak & Berry

Gotowe spółki Ltd z VAT GB

Gotowe spółki Ltd z aktywnym numerem VAT GB i EORI to rozwiązanie skierowane do wszystkich przedsiębiorców, którym zależy na czasie i bezpieczeństwie.

Rejestracja spółki Ltd i aplikowanie o VAT dla nowo powstałej spółki – te procedury są czasochłonne i mogą opóźnić faktyczne rozpoczęcie prowadzenia działalności nawet o kilka miesięcy. Aplikacja o VAT może również zostać odrzucona co bardzo często dzieje się w przypadku nowych spółek, których dyrektorami nie są rezydenci UK.

Dlatego przedsiębiorców interesują gotowe spółki zagraniczne na sprzedaż. To sposób, by zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy. 
Kupując udziały w takiej spółce niemal od razu stajesz się właścicielem spółki Ltd z aktywnym numerem VAT i EORI. Oznacza to, że już nawet po 3 dniach od kontaktu z nami będziesz mógł wystawić pierwsze faktury ze spółki Ltd.

Twoja spółka Ltd z VAT krok po kroku

Krok 1: Wysyłamy Ci dane spółek, które posiadamy obecnie w sprzedaży.

Krok 2: Sprawdzasz wszystko czego potrzebujesz, podejmujesz decyzję.

Krok 3: Podpisujemy umowę kupna-sprzedaży udziałów w spółce oraz ustalamy formę płatności.

Krok 4: Wprowadzamy zmiany do Companies House. Przepisanie udziałów w spółce trwa do 3 dni roboczych. Przy zmianie nazwy spółki procedura może wydłużyć się maksymalnie do 7 dni roboczych.

Chcesz poznać aktualny cennik spółek Ltd?

Skontaktuj się z nami, wybierając swój ulubiony sposób kontaktu.

Oak & Berry