oak&berry logo, biuro księgowe w Wielkiej Brytanii

NASI PARTNERZY

W Oak & Berry wierzymy w efekt synergii

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na międzynarodowych rynkach zbudowaliśmy sieć firm partnerskich, które znakomicie uzupełniają naszą ofertę skierowaną dla polskich przedsiębiorców. Nasz cel jest jasny: pomoc polskim firmom w rozwoju na światowych rynkach.

Poniższa lista firm to rezultat udanej współpracy w zakresie księgowości i doradztwa dla firm wchodzących i działających na rynku brytyjskim. 

Wśród poniższych firm z listy znajdziesz również projekty, z którymi jesteśmy powiązani kapitałowo. W każdym z przypadków z czystym sumieniem możemy polecić usługi każdej z firm, bo albo sami korzystaliśmy z ich usług albo częściowo sami je świadczymy 🙂

Oak & Berry

Partnerzy

Firma w Bułgarii

Rejestracja firmy oraz uzyskanie rezydencji w Bułgarii to świetna propozycja dla mikro oraz małych  firm szukających oszczędności na podatku dochodowym oraz ZUS.
10% podatku, prosta księgowość, minimum formalności – to tylko niektóre z podstawowych korzyści z posiadania firmy w Bułgarii.

Konta bankowe w Szwajcarii

Szwajcaria od 1815 roku ma status Państwa neutralnego, a najstarszy bank działa od 1741 roku. 
Nic więc dziwnego, że to właśnie tam – w szczególności w tak niepewnych czasach jakich żyjemy – najbogatsi ludzie tego świata lokują swoje oszczędności zyskując dostęp do nieograniczonych produktów inwestycyjnych.

Polsko Brytyjska Agencja Celna

Brexit przyniósł szereg zmian w zasadach podejmowania pracy, jak również w wymianie handlowej między Unią Europejską a Wielką Brytanią. Jeśli potrzebujesz usług celnych – odpraw lub audytu celnego Twojej firmy to dobrze trafiłeś!

Program księgowy - QuickBooks

Jeden z najpopularniejszych programów księgowych w Wielkiej Brytanii. Ogrom funkcjonalności, prosty interfejs, aplikacja mobilna a przede wszystkim spełniający standardy Making Tax Digital program księgowy, na którym prowadzimy księgowość dla naszych Klientów.

Revolut Business

Bank działający na litewskiej licencji to świetna alternatywa dla “tradycyjnej bankowości”. Revolut jest w pełni uznawany przez HMRC – można np. uzyskać zwrot VAT na taki rachunek – a samą procedurę otwarcia rachunku przeprowadzić w 100% online.

Prawo handlowe oraz prawo cywilne w Wielkiej Brytanii

Współpracujemy z wieloma kancelariami prawnymi działającymi na terenie Zjednoczonego Królestwa. Prawo handlowe, prawo cywilne – w każdym z tych obszarów posiadamy prawnika godnego polecenia. Skontaktuj się z nami po szczegóły.

Księgowość w Polsce

Od blisko dekady działamy na styku Wielkiej Brytanii oraz Polski, dzięki czemu zbudowaliśmy sieć biur rachunkowych. Rejestracja i księgowość oddziału brytyjskiej spółki LTD w Polsce? Spółka komandytowa, w której komplementariuszem jest spółka z UK lub innego kraju? Nasi księgowi z Polski poprowadzą nawet najtrudniejszy przypadek. Skontaktuj się z nami po szczegóły!

Oak & Berry