Wartości Oak & Berry

Solidny mechanizm realizowany z myślą o Twoim biznesie

Dlaczego Oak & Berry

Jeden z Klientów powiedział mi kiedyś:

Panie Wojtku, mnie to się marzy, żebyście prowadzili mi tę księgowość tak, bym – jak to się mówi – mógł zapomnieć, że to mam. Ja Wam płacę raz w roku, wy mi mówicie co i kiedy mam zrobić

Tak właśnie narodził się pomysł na stworzenie firmy Oak & Berry, będącej bezpiecznym wsparciem oraz kluczem dla Twojego biznesu.

Zależy nam, abyś uzyskał odpowiedzi na wszystkie pytania. Również na te, których sam jeszcze nie zdołałeś sobie zadać. Dzięki eksperckiej wiedzy, specjalizacji oraz doświadczeniu w branży, widzimy te aspekty obsługi biznesu za granicą, które pozostają niewidoczne dla większości konkurencji. Chcemy podzielić się z Tobą tymi możliwościami.

 

Oak & Berry wartości markii | Firma w Anglii

Przedstawiamy wartości marki Oak & Berry

Bezpieczeństwo

 • Nasze kadry stanowią europejskiej klasy specjaliści. Za najwyższą jakość pracy działu księgowego odpowiada ekspert specjalizujący się w zakresie prawa i podatków w Unii Europejskiej.
 • Nasza główna księgowa posiada kwalifikacje pozwalające na obsługę księgową przedsiębiorstw zatrudniających powyżej 100 osób.

Stały dobry kontakt

 • Nastawieni biznesowo doradcy – zawsze pod ręką.
 • Od początku do końca kontaktujesz się z jedną osobą.
 • W trakcie współpracy nie „rozbijasz” się o kilka osób, by za każdym razem opisywać swoją sytuacje.
 • W ramach współpracy doradzamy w mniej skomplikowanych kwestiach prawno-księgowych związanych z Twoją spółką.
 • Jeśli będziesz potrzebował opinii prawnej – możemy ją dla Ciebie przygotować.

Pamiętamy za Ciebie

 • Każdy nasz Klient otrzymuje własnego Doradcę.
 • Doradca koordynuje Twój kontakt z księgową oraz urzędami w taki sposób, aby zminimalizować czas, jaki poświęcasz na „papierkowe” sprawy.
 • Twój Doradca jest do Twojej pełnej dyspozycji. Przypomina i informuje o istotnych terminach i zmianach dot. Twojej działalności.
 • Oszczędzasz czas i energię, dzięki czemu możesz skupić się na biznesie.

Jesteś zainteresowany naszymi usługami?

Chcę z Wami porozmawiać

Chcę z Wami porozmawiać

Wypełnij formularz poniżej i przejdźmy do rozmowy o biznesie.

  Imię

   

  Adres email

   

  Telefon

   
  Oświadczam, że zapoznałam/em się z informacją o przetwarzaniu moich danych osobowych, zawartą w Polityce Prywatności
   
  Zapisując się wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Oak&Berry Ltd, kontakt@oakandberry.com (Administrator danych). Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych.
   
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera i informacji handlowych od: Oak&Berry Ltd, kontakt@oakandberry.com Zgoda jest dobrowolna. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Administratorem jest: Oak&Berry Ltd, kontakt@oakandberry.com Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności.
   
  Możesz nam zaufać. Podane informacje wykorzystamy wyłącznie w celu kontaktu z Tobą.

  Chcesz zobaczyć strony z naszą ofertą?

  Firma w Anglii

  Księgowość spółki Ltd

  Spółki Ltd z Vat

  Jesteś zdecydowany?

  Poznaj nas

  Skontaktuj się z nami