Rozmawiajmy

ZADZWOŃ Lub wypełnij formularz. Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą w ciągu kilkunastu minut od zgłoszenia. Porozmawiacie. Odpowie On na...

Lub wypełnij formularz. Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą w ciągu kilkunastu minut od zgłoszenia. Porozmawiacie. Odpowie On na wszystkie Twoje pytania, przedstawi szczegóły procesu i ustali, czy Twoja działalność może być legalnie zarejestrowana w Wielkiej Brytanii. Jeśli preferujesz kontakt o konkretnej porze, w polu „Uwagi” wpisz, kiedy ma się z Tobą skontaktować Twój Doradca.

Wypełnij formularz. Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą w ciągu kilkunastu minut od zgłoszenia. Porozmawiacie. Odpowie On na wszystkie Twoje pytania, przedstawi proces i ustali czy Twoja działalność może być  legalnie zarejestrowana w Wielkiej Brytanii. Jeśli preferujesz kontakt o konkretnej porze, w polu „Uwagi” wpisz kiedy ma się z Tobą kontaktować Twój Doradca.

  Imię i Nazwisko

   

  Adres Email

   

  Numer kontaktowy

   

  Uwagi

   
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na zapytanie i przedstawienia oferty oraz oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Politykę prywatności.
   
  Możesz nam zaufać. Podane informacje wykorzystamy wyłącznie w celu naszego kontaktu z Tobą.

  Jako Oak & Berry dbamy w pełni o Twoje bezpieczeństwo, dlatego nikomu nie udostępnimy Twoich danych. Obiecujemy.

  Wojciech Dąbek
  CEO