Rozmawiajmy

ZADZWOŃ Lub wypełnij formularz. Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą w ciągu kilkunastu minut od zgłoszenia. Porozmawiacie. Odpowie On na...

Lub wypełnij formularz. Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą w ciągu kilkunastu minut od zgłoszenia. Porozmawiacie. Odpowie On na wszystkie Twoje pytania, przedstawi szczegóły procesu i ustali, czy Twoja działalność może być legalnie zarejestrowana w Wielkiej Brytanii. Jeśli preferujesz kontakt o konkretnej porze, w polu „Uwagi” wpisz, kiedy ma się z Tobą skontaktować Twój Doradca.

Wypełnij formularz. Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą w ciągu kilkunastu minut od zgłoszenia. Porozmawiacie. Odpowie On na wszystkie Twoje pytania, przedstawi proces i ustali czy Twoja działalność może być  legalnie zarejestrowana w Wielkiej Brytanii. Jeśli preferujesz kontakt o konkretnej porze, w polu „Uwagi” wpisz kiedy ma się z Tobą kontaktować Twój Doradca.

Imię i Nazwisko

 

Adres Email

 

Numer kontaktowy

 

Uwagi

 
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Ustawą z 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883.
 
Możesz nam zaufać. Podane informacje wykorzystamy wyłącznie w celu kontaktu z Tobą.

Jako Oak & Berry dbamy w pełni o Twoje bezpieczeństwo, dlatego nikomu nie udostępnimy Twoich danych. Obiecujemy.

Wojciech Dąbek
CEO

Call Now Button

Zadzwoń: PL +48 12 ... UK +44 20 ... | Kontakt