Zespół Oak&Berry

Wierzymy, że solidne fundamenty biznesu buduje się przy solidnym wsparciu w obszarze księgowości oraz prawa - dlatego we współpracy stawiamy...

Wierzymy, że solidne fundamenty biznesu buduje się przy solidnym wsparciu w obszarze księgowości oraz prawa – dlatego we współpracy stawiamy na stały dobry kontakt i trwałe relacje. Chcemy, aby nasi klienci mogli budować firmy na solidnych podstawach.

 

Dzięki doświadczeniu, które zdobyliśmy, współtworząc sukces wiodących firm doradczych w branży wiemy, na jakie szczegóły należy zwrócić uwagę i jak uniknąć nieoczywistych błędów w firmowej księgowości.

 

Nasz dział księgowy tworzą europejskiej klasy specjaliści, posiadający certyfikat MAAT – certyfikat najwyższego stopnia wydawany przez AAT, londyńską instytucję kształcącą najlepszych księgowych. Ich 13-letnie doświadczenie w obsłudze księgowej firm międzynarodowych zapewnia Twojemu biznesowi całkowite bezpieczeństwo.

 

Pamiętamy za Ciebie, a Ty skupiasz się na swoim biznesie.

Wojciech Dąbek – Oak

CEO | DORADCA KLIENTA BIZNESOWEGO

…dobry kontakt w relacjach biznesowych jest podstawą każdego odnoszącego sukcesy przedsiębiorstwa. Od pierwszej rozmowy jestem po to, by pomagać w podejmowaniu właściwych decyzji.

Jacek Łagódka - Oak and Berry

Jacek Łagódka – Berry

CFO | DORADCA KLIENTA BIZNESOWEGO

…firma funkcjonuje na solidnych fundamentach, gdy sprawnie radzi sobie z formalnościami, dotrzymuje terminów i współgra z otoczeniem biznesu. To zadania, które dla Ciebie realizuję.

JAK MOŻEMY CI POMÓC?

Dzięki nam wiesz więcej!

CHCĘ ZADAĆ WYJĄTKOWO TRUDNE PYTANIE

Wypełnij poniższy formularz. Nurtujące Cię pytania możesz napisać w ostatnim polu. Możesz również pozostawić je puste. Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie w ciągu kilkunastu minut i udzielimy odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania. Do usłyszenia!

P.S Jeśli preferujesz kontakt mailowy, napisz nam o tym w ostatnim polu formularza, odpiszemy.

Imię

Email

Telefon

Wyjątkowo trudne pytanie

 
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Ustawą z 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883.
 
Możesz nam zaufać. Podane informacje wykorzystamy wyłącznie w celu kontaktu z Tobą.

Nasi klienci i partnerzy cenią nas za:

Rzetelne doradztwo

Dzwoniąc do nas, korzystasz z naszego 5-letniego doświadczenia w rejestracji firm w UK oraz 13-letniego doświadczenia w obsłudze księgowej firm międzynarodowych.  Nie sprzedajemy przysłowiowego „kota w worku”. Rzetelnie doradzimy, czy Twoja aktualna sytuacja nadaje się do optymalizacji za granicą, czy może lepiej będzie poszukać oszczędności, wykorzystując do tego rozwiązania dostępne w Polsce.

Pewne rozwiązania

Współpracujemy z kancelariami prawnymi w Polsce i w Londynie, aby zapewnić najwyższej jakości usługi, uwzględniające wszelkie aspekty Twojej działalności. Dzięki temu tworzymy rozwiązania i strategie w 100 procentach dopasowane do Twojego biznesu. Optymalizujemy Twoje koszty i czas – wszystko po to, byś Ty mógł zająć się rozwijaniem swojej działalności.

Dobry kontakt

Jedną z podstawowych wartości marki O&B jest “stały dobry kontakt”. Wierzymy, że w biznesie najważniejsze są dobre relacje. Zależy nam na sprawnej komunikacji i budowaniu dobrych trwałych więzi z każdym Klientem. Dlatego możesz się z nami kontaktować w praktycznie  każdy możliwy sposób.

Wybierz swój ulubiony sposób kontaktu:

Zadzwoń do nas na jeden z numerów:
PL: +48 (12) 200 25 63 | UK: +44 20 3488 3255

Zadzwoń do nas przez WhatsApp:
+48 730 608 351

Zadzwoń do nas przez Skype: mr.0ak

Napisz do nas na adres e-mail:
kontakt@oakandberry.com

Skontaktuj się z nami na
Facebook.com/OakandBerry

Spotkajmy się przy kawie w Krakowie, Warszawie lub Londynie

 

Wojciech Dąbek - Oak and Berry Kontakt

Wojciech Dąbek CEO

Serdecznie zapraszam na spotkanie.

Imię

 

Adres email

 

Telefon

 
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Ustawą z 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883.
 
Możesz nam zaufać. Podane informacje wykorzystamy wyłącznie w celu kontaktu z Tobą.

Poznaj również wartości marki Oak&Berry

Call Now Button

Zadzwoń: PL +48 12 ... UK +44 20 ... | Kontakt